3. a 4. třída: Tvorba vánočních svícínků

V předvánočním čase, ve středu dne 21.12., tvořila 3. a 4. třída krásné svícínky. K výrobě jsme použili hlavně přírodní materiály - větve jehličnatých  stromů, šišky, hřebíček,kůru z mandarinek, gumové bonbony a na závěr nesměla chybět čajová svíčka. Základem byla aranžovací hmota výhradně určená k aranžování živých rostlin. Do této hmoty jsme napichovali připravené materiály k aranžování. Závěrem bylo nalepení čajové svíčky.

Doma měly děti dát svícínky na talířek a pomalu zalít vodou, kterou aranžovací hmota postupně  pohltila. Svícínky se velmi povedly a určitě doma tvořily perfektní živou vánoční ozdobnou dekoraci.