6. třída: Domácí příprava 16. 11. - 20. 11.

Organizační pokyny:

Opět jste jistě zaznamenali změnu, že již 18.11.2020 začnete docházet do školy na prezenční výuku, tato je stejně povinná pro všechny naše žáky a vaši rodiče to již vesměs přivítali, že přejdete na přímou výuku ve škole a ne domácí přípravu.

Mnozí z vás již v pátek ani nedonesli hotové úkoly, které byly uloženy na období do 13.11.2020. Je vás takových ze 14 žáků 5, kteří nesplnili, co měli uloženo /jsem osobně zvědavá na zdůvodnění, proč jste toto nesplnili, když domácí výuka má stejnou váhu, jako výuka ve škole./

Takže úkoly na období od 16.11. – do 18.11.2020 jsou tyto následující:

Doplnit si zadané úkoly, které jste ještě nestihli a všechny sešity vyplněné do těch stránek, co jste měli zadáno ukončit.

Vše potřebné si ve středu ujednotíme a sklidíte také množství známek za hotové příklady a cvičení- jak z Č.J. tak Matematiky, což si osobně přijdu vybrat ráno v 8.00 do naší třídy.

Těším se na vás v plném počtu a doufám, že nezapomenete na svoje čisté roušky do školy. Nezapomeňte také na všechno učení, co budete potřebovat ve škole.

Vaše třídní učitelka: Mgr.Helena Bursová