JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

Kulinářské umění páté třídy

Vzhledem ke končícímu školnímu roku jsme se rozhodli, že si zpříjemníme pracovní vyučování a uvaříme si něco dobrého. Žáci se domluvili, že mi ukážou své tradiční buchty na páře. Sami si rozdělili, kdo co přinese a zbytek potřebných ingrediencí jsme nakoupili společně a pak už nic nebránilo pustit se do práce. Všichni se báječně zapojili do příprav, někdo připravoval těsto, někdo kakaíčko a ostatní připravovali stůl. Výsledek našeho kulinářského umění byl úžasný. Buchty byly výtečné, měly jen jedinou chybu a to, že jich bylo málo a neměli jsme dostatek času si je pořádně vychutnat. Takže ponaučení pro příště:-) 

Fotky jsou zde.

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek