4. třída: Domácí příprava - období 23. 5. - 29. 5.

ČESKÝ JAZYK

Čítanka str. 54-56 Zachránil mě Franta Šramota – číst každý den, přečti pohádku nahlas rodičům

Učebnice str. 45 Hlásky =písmena – opsat do sešitu cvičení 1, 2 a 3.

Pracovní sešit str. 8 – Hláska = písmeno - cvičení 1 a 2.

MATEMATIKA

Opakování násobků 1 až 10 – vše se naučit z paměti, celá tabulka násobků je na zadní straně učebnice. Při počítání příkladů můžete používat tabulku násobků.

Učebnice str. 79 cvičení 3 a 6. - násobení číslem 8 – opsat do sešitu

Učebnice str. 83 cvičení 1 a 3 – násobení číslem 9 – opsat do sešitu

Matematika pracovní sešit str. 47 cv. 19 a 20.

VLASTIVĚDA

Knížka str. 41 Pověsti a pohádky – přečíst, prostudovat. Slyšel jsi některou pověst z dávných dob? Zeptej se rodičů nebo babičky zda znají pověst z dávných dob? Pokus se zjistit kdo byl praotec Čech?

PŘÍRODOVĚDA

Knížka str. 63-64 Cesta do polí - přečíst obě stránky a odpovědět na otázky. Které obiloviny se u nás pěstují? Víš, jak kvete mák? Kdo škodí rostlinám na poli?

Pracovní sešit str. 37, vyplň celou stránku, pokud nevíš můžeš požádat o pomoc rodiče.

Anglický jazyk

Prázdniny - opakování slovíček

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek