JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

Důležité informace k návratu do školy od 12. 4.

Vážení rodiče,

 

od 12. 4. 2021 se žáci naší školy vrací k prezenční výuce.

Návrat se uskuteční za následujících podmínek:

 

Povinné testování

 

Podmínkou účasti na prezenční výuce je povinné testování. Jedná se o antigenní neinvazivní způsob testování, které bude prováděno 2 x týdně (pondělí – čtvrtek anebo 1. den po příchodu do školy). Bez tohoto testování není účast žáka na výuce možná.

Testování bude prováděno pomocí testů LEPU samovýtěrem. Postup je v tomto dostupném videu (prosíme Vás, abyste se seznámili s ním i s dalšími materiály na této webové stránce).

 

- U testů je, po předchozí domluvě, umožněna přítomnost rodiče.

- Testů se nemusí účastnit žák, který v uplynulých 90 dnech covid-19 prodělal, tuto skutečnost je nutno doložit (lékařská zpráva, zpráva z laboratoře, SMS z KHS).

- Testů se nemusí zúčastnit žák, který doloží, že byl v uplynulých 48 hodinách negativně testován na odběrovém místě.

- Testů se nemusí účastnit osoba, která má vystavený certifikát o provedeném očkování a od druhé aplikace uběhlo 14 dnů, v případě jednodávkové vakcíny 14 dnů od vakcinace.

 

V případě pozitivního testu je povinností zákonného zástupce dítě okamžitě vyzvednout! Prosíme vás o nahlášení aktuálního telefonního čísla třídnímu učiteli, je to v zájmu vašeho dítěte.

 

Nošení roušek

 

Povinnou součástí účasti na prezenční výuce je používání respirátoru, nanoroušky nebo chirurgické obličejové masky. Nutné jsou zejména pro příchod do školy a v průběhu testování.

 

 

Stále bez TV a HV, zachování homogenity tříd, oddělení družin

 

V rozvrhu platí stejné podmínky jako před distanční výukou - žáci budou celý den ve stejných skupinách.

 

 

Informace o 1. týdnu výuky

 

Návrat dětí do školy podpoříme adaptačním týdnem, kdy bude jednotný rozvrh pro všechny žáky do 11:35. V dalším týdnu se vrátíme k původnímu rozvrhu, který byl před distanční výukou.

 

 
 

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek