JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

Žáci 8. a 9. třídy se zúčastnili akce „Řemesla nejsou out“

Ve středu 22.9 jsme navštívili v Liberci tradiční akci pro uchazeče středních škol „Řemesla nejsou out“, která se konala na náměstí Dr. E. Beneše. Viděli jsme zde praktické ukázky řemesel a také námi velmi oblíbenou módní přehlídku. Prezentovala se zde lesnická škola z Frýdlantu a dvě školy z Liberce (Kateřinky, SOŠ Liberec Jablonecká). I přes nepříznivé počasí jsme si celou akci užili. Mohli jsme si vyzkoušet práci s motorovou pilou, jízdu na minitraktůrku, dojení krávy, práci s kovem, aranžování květin a mnohé další. Odnesli jsme si nejen zajímavé výrobky, ale i představu kam dál po základní škole.

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek