JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

Vydali jsme se po stopách básníka Jizerských hor G. Leutelta

Dalším dílem našeho dlouhodobého projektu "Po stopách osobností Jablonecka" byla osobnost básníka Jizerských hor Gustava Leutelta. Vyjeli jsme do Josefova Dolu, kde jsme navštívili vodopády Jedlová, které tento básník miloval. Současně jsme si tu připomněli i tragédii protržené přehrady, ke které v této oblasti došlo před více než 100 lety. Den byl částečně deštivý, ale to nezabránilo naší dobré náladě. Dobrodružná cesta vlakem byla pro každého příjemným zpestřením dne.

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek