Na Mezinárodní den dětí vyrazil 1. stupeň a speciální třída do Liberce na zážitkový den Road fest

Ve středu 1. 6. na Den dětí vyrazil 1. stupeň a speciální třída do Liberce na zážitkový den Road fest. Žáci měli možnost vidět silniční stroje, do kterých bylo možné nastoupit, jezdit na motokárách, vyzkoušet si virtuální realitu, trenažér rypadla .Celé dopoledne probíhaly soutěže o velmi zajímavé ceny – stavení domu z cihel, poskytnutí první pomoci, házení míčů na obří terč, dopravní výchova, modelování mostu. Nechybělo ani malování na obličej a krásný kulturní zážitek v ukázce PARKOURU. Akce dle slov žáků byla ,,BOMBA“.