JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

2. třída: Zhodnocení projektu Malý zahradník

V loňském školním roce jsme si ještě jako prvňáčci na záhonek zasadili, cibuli, pažitka, česnek, salát, jahody, ředkvičky, meduňka a krásné kytičky, které jsme chodili od jara pozorovat a zalévat. V novém školním roce už jako druháci jsme se k záhonku vrátili a sklidili výsledky naší pěstitelské práce. Široké využití našla u nás Meduňka lékařská, kterou jsme použili do pomazánky, vyrobili jsme si z ní sirup a také jsme ji použili na jahodovo- meduňkový čaj, který nás krásně zahřál v chladném deštivém dni, ve kterém jsem jsme si připravovali záhonek na další sezonu. Při našem závěrečném „pikniku“ jsme společně přemýšleli co si zkusíme zasadit a vypěstovat v následujícím roce.

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek