JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

9. třída: Vánoční dílny a oslava slunovratu

Během letošních vánočních dílen jsme, jako správní deváťáci, vytvářeli především výzdobu na celoškolní vánoční besídku. Byly to papírové hvězdy, kterými jsme pak společně se světýlky vyzdobili naši tělocvičnu.

Během slunovratu, který byl 21.12, jsme si připomněli, jak je důležité být ohleduplný, soucitný a štědrý a to nejen o Vánocích. Sepsali jsme si naše přání, ať byla adresována nám či přání, která bychom chtěli vyplnit komukoli jinému a symbolicky jsme je spálili na našem školním dvorečku.

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek