JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

Pokračování lyžařského výcviku na běžkách 5.-9. třída

Když nám konečně přálo počasí a sněhové podmínky byly příznivé, tak jsme vyrazili na běžky do Bedřichova a to hnedle 2x. V doprovodu s paní učitelkou Kasanovou a Pilnou jsme cestovali autobusem, který nás vysadil přímo u stopy. V Bedřichově na stadionu jsme si vyzkoušeli techniku a poté rovnou hurá do kopečka na chatu Šámalku. Zde jsme se občerstvili a vyrazili jsme zpět dolů do Bedřichova na stadion. Každý den jsme ujeli 6 km. Domů jsme se vraceli plni krásných zážitků a vždy s novu chutí vyrazit znovu.

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek