JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

Cena pro nadané

Naše škola se může pochlubit oceněním dvou našich žákyň druhého stupně Cenou pro nadané

Město Jablonec letos pořádalo již 6. ročník Ceny pro nadané žáky a studenty. Za naši školu byly nominovány dívky Petra Vinšová z 9. třídy a Petra Pabyšková z 8. třídy.

Petra Vinšová byla nominována v kategorii umění za výtvarný talent, účast a výhry v několika výtvarných soutěžích v oblastní, krajské, ale i celostátní oblasti a také za úspěšná umístění v recitačních soutěžích. Petra se může chlubit nejen uměleckým talentem, ale také výborným prospěchem a opravdu skvělou povahou.

Petra Pabyšková byl nominována v oblasti sportovní za mnohá sportovní ocenění a také v oblasti vzdělání za výborný prospěch po celou dobu svého dosavadního studia na naší škole. Také je velmi svědomitá, milá a je dobrým příkladem pro mnohé své spolužáky a především mladší děti z naší školy.

Děkujeme oběma našim skvělým žákyním, za tak užasnou práci, se kterou dělají čest nejen sami sobě a svým rodinám, ale také celé naší škole.

 

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek