JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

9. třída: Sběr bylin a výroba medu

Jakmile dovolilo počasí, vydali jsme se na sběr bylinek na nedalekou louku pod lesem. Zde jsme si nasbírali pár léčivých bylin, o kterých jsme si řekli, proč jsou pro nás důležité. Našim hlavním cílem bylo nasbírat květy pampelišek pro výrobu pampeliškového medu. Med jsme si vyrobili podle receptu z internetu a hotové skleničky jsme si poté ještě nazdobili. Výsledek byl nejen chutný, ale i velmi krásný na pohled. Bylinky jsme si dali ve škole sušit, a poté jsme je sesypali do sklenice. Zkusíme si z nich uvařit zdravý čaj, který si ochutíme naším pampeliškovým medem.

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek