JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

5. třída: Malý zahradník

Přišlo jaro a tak i doba vysévaní a sázení. Nejprve nám na záhonku letos krásně vykvetli tulipány. Po zmrzlých mužích jsme začali s výsevem. Už od loňska máme v záhonku krásnou meduňku, ke které jsme přidali hrách, fazole, petržel, kopr, řepu, cibuli a mátu. Pravidelně chodíme záhonek sledovat, zda už nám tam něco roste. Letos jsme se rozhodli zkusit zasadit brambory. Koupili jsme si na to speciální pytel k pěstování brambor. Už teď se těšíme jakou budeme mít sklizeň.

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright ©  Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. GDPR // Tvorba webových stránek